Albumy muzyczne
Beg For You

Charli XCX Beg For You Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Beg For You" (Charli XCX). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Charli XCX.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Beg For You".

O albumie

Charli XCX i Rina Sawayama przedstawiają wspólny singiel zatytułowany "Beg For You".

Chociaż Charli i Rina od dawna się przyjaźnią, dopiero teraz udało im się połączyć artystyczne siły. Za produkcję nagrania odpowiada Digital Farm Animals znany ze współpracy z Anne-Marie i KSI. W piosence wykorzystano sample tanecznego klasyka "Cry For You" z repertuaru September.

"Beg For You" zapowiada nadchodzący album Charli XCX "Crash", który ukaże się 18 marca 2022 r. Będzie to piąta długogrająca płyta artystki. Wcześniej fani mieli okazję poznać inne piosenki promujące nadchodzący longplay, w tym "Good Ones" i "New Shapes" z Christine and the Queens oraz Caroline Polachek.

Charli XCX to ikona współczesnej sztuki, która pomogła poszerzyć granice pop, łącząc elementy undergroundu z mainstreamem. Jej innowacyjne podejście otworzyło nowe możliwości na popowej scenie nie tylko dla niej, ale i dla innych aspirujących artystów, których wspierała przez ostatnią dekadę swojej działalności.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Beg For You" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Beg For You".
Charli XCX
Charli XCX - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!