Albumy muzyczne
nowość BANG BANG!

Nessa Barrett BANG BANG! Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "BANG BANG!" (Nessa Barrett). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nessa Barrett.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-02-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "BANG BANG!".

O albumie

Zdobywająca coraz większą popularność popowa artystka Nessa Barrett prezentuje nowy groźny utwór "BANG BANG!".

Z pulsującym bitem i skradającym się basem ten punkowy hymn przybliża ostre jak brzytwa teksty Barrett i jej niezwykła umiejętność tworzenia niezapomnianych refrenów. To pierwsze wydawnictwo artystki od czasu rozszerzonej edycji jej debiutanckiego albumu "Young Forever", która ukazała się pod koniec 2022 roku.

Wiem, że brzmi to absurdalnie, ale czasami po prostu czuję taką nieodpartą potrzebę – śpiewa 20-latka na tle szorstkich gitar. Gdyby naprawdę ogłoszono dzień oczyszczenia, ciebie zabiłabym pierwszego.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "BANG BANG!" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "BANG BANG!".
Polecamy
Nessa Barrett
Nessa Barrett - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!