Albumy muzyczne
Balon

PlanBe Balon Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Balon" (PlanBe). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: PlanBe.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-11-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Balon".

Płyta nr 1

  1. 1. Balon - PlanBe

O albumie

Po kilkumiesięcznej wydawniczej przerwie PlanBe coraz bardziej się rozkręca. Niespełna miesiąc temu ukazał się pierwszy singiel z nowego projektu, szykowanego wspólnie z Sir Michem. „Marsjanin”, który został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy oraz kolegów z branży, to otwarcie zupełnie nowego rozdziału w karierze, pochodzącego z Tomaszowa Lubelskiego artysty, jakim jest niewątpliwie zmiana wytwórni na Warner Music Poland.

Od premiery nowego utworu Planek jest bardzo aktywny w social mediach, udziela wywiadów, a także promowany jest kampaniami outdoorowymi. Kolejny etap powrotu nastąpił dzisiaj, a jego efektem jest singiel „Balon”. W tym potężnym rapowym numerze gościnnie pojawia się 1/3 składu OIO, jeden z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia raperów – Young Igi. Nowy kawałek, który wyprodukował oczywiście Sir Mich, dostępny jest w serwisach streamingowych, a towarzyszący mu teledysk obejrzeć można na oficjalnym kanale PlanaBe na youtube.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Balon" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Balon".
Polecamy
PlanBe
PlanBe - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!