Albumy muzyczne
Baby Boy

Karin Ann Baby Boy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Baby Boy" (Karin Ann). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karin Ann.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Baby Boy".

Płyta nr 1

  1. 1. Baby Boy - Karin Ann

O albumie

Utwór ten został wyprodukowany przez Tomi Popovièa oraz Matta Schwartza- producenta Yungblud. Karin Ann kontynuuje w nim przekazywanie emocji związanych z młodością. Piosenka ta jest metaforą dialogu: “w tekście przedstawiony, jest chłopak (babyboy), który reprezentuje nasze społeczeństwo oraz młoda kobieta, która jest alegorią młodych ludzi próbujących uczynić ten świat lepszym, nawiązujących dialog. Nie podoba jej się hipokryzja większości, brak tolerancji i pogwałcanie praw mniejszości”- mówi Karin Ann.

“babyboy, i’m not your baby and i’ll never be” (tłum: “chłopaku, nie jestem twoja/ twój i nigdy nie będę”) - śpiewa w refrenie Karin Ann.  Próbuję przez to przekazać, że młodzi ludzie nie chcą dostosowywać się do norm i wymagań reszty społeczeństwa tylko dlatego, że ktoś wymyślił je lata temu. Społeczeństwo rozwija się, czego naturalną koleją rzeczy jest potrzeba zmiany. Chociażby w kwestii płci, orientacji seksualnej czy rasy”- zakończyła piosenkarka.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Baby Boy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Baby Boy".
Polecamy
Karin Ann
Karin Ann - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!