Albumy muzyczne
nowość Babę zesłał Bóg

Dj Adamus Babę zesłał Bóg Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Babę zesłał Bóg" (Dj Adamus). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dj Adamus.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Babę zesłał Bóg".

O albumie

DJ Adamus prezentuje pierwszy singiel swojego nowego projektu, który ukazuje się z okazji Dnia Kobiet. Premiera „Babę zesłał Bóg” już 5 marca 2021.

Po kilkuletniej przerwie powraca DJ Adamus, jeden z najpopularniejszych twórców muzyki klubowej w Polsce, znany z wielu produkcji muzycznych i programów telewizyjnych. Artysta przedstawia pierwszy singiel swojego nowego projektu DJ Adamus & Electro Syreny, w którym łączy muzykę klubową i swingową. Jego nazwa nawiązuje do pierwszej polskiej wytwórni muzycznej, Syrena-Electro.

DJ Adamus & Electro Syreny „Babę zesłał Bóg” to nowa wersja słynnej piosenki napisanej przez Stanisława Wolskiego, najbardziej znanej z niezapomnianego wykonania Renaty Przemyk. Wersja

DJ Adamusa utrzymana jest w taneczno-swingowym klimacie i jest idealną propozycją na nadchodzącą wiosnę.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Babę zesłał Bóg" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Babę zesłał Bóg".

Więcej

Dj Adamus
Dj Adamus - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!