Albumy muzyczne
APARACIK

Jerzyk Krzyżyk APARACIK Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "APARACIK" (Jerzyk Krzyżyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jerzyk Krzyżyk.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "APARACIK".

O albumie

„Aparacik” to porcja energetycznego gitarowego grania, którego od dawna brakowało na naszej scenie.  W nowym singlu Jerzyk w bardzo celny sposób prezentuje swój stosunek do otaczającej go rzeczywistości i w zwięzłej formie zajmuje jednoznaczne stanowisko światopoglądowe. W „Aparaciku” bardzo wyraźnie słychać inspiracje post-punkiem i innymi gatunkami, w których na pierwszy plan wysunięte są przesterowane gitary.

Za produkcję utworu odpowiada Wojtek Urbański, znany z duetu RYSY, który po raz kolejny zadziwia ilością stylistyk, w których potrafi się odnaleźć. Połączenie jego producenckiego zmysłu z gitarowymi inspiracjami Jerzyka Krzyżyka dało efekt trudny do uchwycenia w gatunkowych ramach.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "APARACIK" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "APARACIK".
Jerzyk Krzyżyk
Jerzyk Krzyżyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!