Albumy muzyczne
Album

Monika Brodka Album Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Album" (Monika Brodka). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Monika Brodka.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: BMG Poland
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2004-00-00

O albumie

Całość albumu, który można było także kupić w dwóch częściach zatytułowanych odpowiednio "vol.1" i "vol.2". Znajdziemy tu 14 kompozycji, w których nagraniu pomagali m.in. Bogdan Kondracki i Ania Dąbrowska. Dominują covery, chociażby "Dream" Ala Greena, "Inner City Blues" Marvina Gaye’a czy "It Ain’t Over" Lenny’ego Kravitza. Jak mówi Monika: "Wiem, że mam czas, by kształcić swój talent kompozycyjny. Na razie chcę pokazać się głównie jako wokalistka".

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Album".
Polecamy
Monika Brodka
Monika Brodka - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!