Albumy muzyczne
nowość Akwen

Kizo Akwen Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Akwen" (Kizo). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kizo.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Akwen".

Płyta nr 1

  1. 1. Akwen - Kizo

O albumie

„Akwen”, czyli symboliczny duet Kizo z rodzinnym miastem, to część szerszego przedsięwzięcia, w którym bierze też udział związana z Lublinem Beata Kozidrak oraz kolejni artyści, których nazwiska poznamy w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Gwiazdy pochodzące z różnych stron Polski sięgają do własnych korzeni i osobistych relacji z miejscem urodzenia, a przy tym czerpią z lokalnego kolorytu i niepowtarzalnego klimatu swoich rodzinnych miast. Tego ostatniego nie zabraknie z pewnością u Kiza, po którym można się spodziewać charakterystycznego, ostrego stylu i autentyczności:

Miasto to mój naturalny akwen, a zarazem najbardziej inspirujący i napędzający motyw mojej twórczości – mówi raper. Używanie wątków związanych z Gdańskiem nie jest mi obce, dlatego udział w akcji „Miasto Muzyka” był dla mnie czymś zupełnie naturalnym i w żadnym momencie nie czułem, że pracuję „pod klucz” - wyjaśnia Kizo.

ip

 

Inne wydania tego albumu

Album "Akwen" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Akwen".
Kizo
Kizo - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!