Albumy muzyczne
nowość Afterglow

Ed Sheeran Afterglow Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Afterglow" (Ed Sheeran). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ed Sheeran.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Afterglow".

O albumie

Ed Sheeran opublikował zupełnie nowy, niespodziewany i przygotowany specjalnie dla fanów utwór zatytułowany "Afterglow". Numer już dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Singiel ozdobiła zaprojektowana przez Eda okładka. Ponadto, do sieci trafiło wideo z wykonaniem piosenki.

"Cześć, wszystkim. "Afterglow" to piosenka, którą napisałem w ubiegłym roku i chciałem się z Wami nią podzielić. To nie singiel zapowiadający nowy album, po prostu utwór, który bardzo lubię i który, mam nadzieję, Wam też się bardzo spodoba. Miłego słuchania. Wesołych i bezpiecznych Świąt i Nowego Roku. Tymczasem, ja wracam do krainy ojcostwa. Ciao!" - powiedział Ed Sheeran.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Afterglow" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Afterglow".
Ed Sheeran
Ed Sheeran - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!