Albumy muzyczne
Adrenaline

You Me At Six Adrenaline Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Adrenaline" (You Me At Six). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: You Me At Six.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Adrenaline".

O albumie

„Adrenaline” zapowiada nowy, niecierpliwie wyczekiwany przez fanów album You Me At Six „SUCKAPUNCH”, który ukaże się 15 stycznia 2021r. Tytułowy utwór z nadchodzącego krążka określony został przez media jako jeden z najodważniejszych komunikatów zespołu. Daily Star opisał ich jako „najgorętszy obecnie zespół rockowy”.  You Me At Six stworzyli najbardziej eksperymentalną i osobistą płytę w ich dotychczasowej karierze.

Album został nagrany w studiu Karma Sound w Bang Saray w Tajlandii, do którego zespół przybył uzbrojony w wiele piosenek i pomysłów, chcąc kontynuować twórczą współpracę z producentem, Danem Austinem (Biffy Clyro, Massive Attack, Pixies). Nowy materiał inspirowany jest muzyką elektroniczną, hip-hopem i R&B, a niektóre utwory wkraczają na zupełnie nowe terytorium. „SUCKAPUNCH” to brzmienie zespołu przyjmującego zmiany.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Adrenaline" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Adrenaline".
You Me At Six
You Me At Six - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!