Albumy muzyczne
ADDICTED

Jorja Smith ADDICTED Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ADDICTED" (Jorja Smith). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jorja Smith.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "ADDICTED".

O albumie

„Addicted” ukazuje się po świetnie przyjętych singlach - dancehallowym „Come Over” (feat. Popcaan) oraz „By Any Means”, poruszającym, pełnym siły utworem, który starał się ująć w muzykę energię wywołaną protestami obywatelskimi w 2020 roku.

W ciągu ostatnich ponad dwóch lat, które upłynęły od premiery nominowanego do Grammy debiutanckiego albumu „Lost & Found”, Smith zdobyła uznanie jako autorka poruszającej muzyki, utalentowana wokalista oraz młoda kobieta, podążająca swoją drogą w świecie. Jorja znalazła się na okładkach wielu magazynów, wystąpiła na licznych rozdaniach nagród oraz wyprzedała koncerty na całym globie. Łącznie jej utwory zostały odtworzone ponad miliard razy. Wydany w 2019 roku singiel „Be Honest” (feat. Burna Boy) to najpopularniejszy utwór w jej dorobku – posłuchano go już ponad 250 milionów razy. „Addicted” do zapowiedź większej porcji nowej muzyki Smith, którą usłyszymy w 2021 roku.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "ADDICTED" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ADDICTED".
Jorja Smith
Jorja Smith - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!