Albumy muzyczne

Wu-Tang Clan A Better Tomorrow Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "A Better Tomorrow" (Wu-Tang Clan). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Wu-Tang Clan.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: Warner Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-12-01

O albumie

Będzie to szóste studyjne dzieło multiplatynowej formacji, w składzie której są wielkie postacie gatunku: RZA, GZA, Method Man, Raekwon, Ghostface Killah, Inspectah Deck, U-God, Masta Killa i Cappadonna. Album ukaże się dzięki firmie Warner, z którą grupa podpisała niedawno umowę. "Po ponad 20 latach w biznesie, bardzo się cieszymy, że w końcu możemy współpracować z zespołem wielkich profesjonalistów, którzy rozumieją naszą wyjątkową sztukę i pomogą nam dotrzeć z nią do milionów" – powiedzieli muzycy po podpisaniu kontraktu.

 W studiu muzycy współpracowali z wielką gwiazdą popu, a także świetną aktorką, Cher. Wu-Tang Clan nagrali z nią dwie piosenki. Wiadomo też, że do limitowanej do trzech tysięcy kopii edycji „A Better Tomorrow” dodany zostanie... przenośny głośnik. Ten format zawierać też będzie bonusowy kawałek „Big Horn”.

 Przypomnijmy, że Wu-Tang Clan istnieją od 1992 roku. Na całym świecie sprzedali blisko 40 mln płyt, wliczając w to solowe dokonania członków formacji. Klasyką gatunku są już pierwsze trzy wydawnictwa zespołu, „Enter The Wu-Tang (36 Chambers)”, „Wu-Tang Forever” oraz „The W”. „Wu-Tang Forever” zdobył szczyt listy „Billboardu”. W 2013 roku zespół wystąpił w Polsce na Coke Live Festivalu.

Inne wydania tego albumu

Album "A Better Tomorrow" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "A Better Tomorrow".
Polecamy
Wu-Tang Clan
Wu-Tang Clan - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!