Albumy muzyczne
1g Anarchi

LEX CLOCKWORK 1g Anarchi Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "1g Anarchi" (LEX CLOCKWORK). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: LEX CLOCKWORK.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "1g Anarchi".

O albumie

„1g Anarchii” to już trzecia solowa płyta Lexa Clockworka, która ukaże się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Premiera albumu zapowiedziana jest na pierwszy kwartał 2022.

 

Już na wiosnę trafi trzeci, po „Nocą” z grudnia 2020 i „Mindset” z czerwca 2021, solowy album rapera znanego pod pseudonimem Lex Clockwork. Album „1g Anarchii”, który ukaże się w Labelu Piękny Syf, zawierać będzie 14 utworów. Nie zabraknie na nim gościnnych występów zarówno znanych postaci polskiej sceny, jak i młodych, utalentowanych twórców z rapowego undergroundu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "1g Anarchi" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "1g Anarchi".
LEX CLOCKWORK
LEX CLOCKWORK - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!