Wybierz miasto
Muzyka
Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Biografia: Imany

Biografia: Imany

Debiutująca w muzyce była sportsmenka i modelka z lekko zachrypniętym i jednocześnie ciepłym głosem, z dodatkiem skrzypiec, klawiszy i gitar na pewno zauroczy fanów ambitnych i delikatnych dźwięków.

Imany, to kolejna wyjątkowa artystka z Francji. Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się 3 lata temu, kiedy wylądowała w Paryżu z płytą demo z 6 utworami. Wcześniej pracowała jako modelka w Nowym Jorku. Paryż był kluczowym momentem w jej życiu. Postanowiła zając się tym, co uważała za swoje prawdziwe powołanie, czyli muzyką, a przy pierwszych koncertach pomagała jej siostra. Zjawiskowy, spokojny głos, w którym da się zauważyć pewną melancholię, szybko przysporzył artystce wielu fanów. Zaczęła występować w coraz bardziej prestiżowych miejscach i otwierała koncerty najbardziej znanych artystów – wystąpiła między innymi przed Angie Stone.

Na jednym z koncertów Imany zainteresował się senegalski producent, który odkrył artystkę Ayo. To on pomógł wokalistce w realizacji największego marzenia. W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów. Płyta zatytułowana „The Shape of a Broken Heart”, na której ukazano szczere i osobiste teksty piosenek, akustyczny folk przeplatany z soulem i bluesem. Imany na albumie pokazała również niezwykłą pogodę ducha, która od razu gromadzi wielu słuchaczy.

W latach dzieciństwa, Imany naśladowała przed lustrem Whitney Houston. ”Ona jest jedną z moich współczesnych bohaterek” – tłumaczy. „To jest tak, że kiedy widzimy pewne wyjątkowe postaci - czarne kobiety, które osiągnęły wielki sukces i są spełnione w taki czy inny sposób, to chcemy być takie jak one. Stają się naszym marzeniem, inspiracją. Zawsze chciałam być taka jak ona.

 
BLOK PROMOWANY
ziaja jagody acaiJesteś użytkownikiem urządzeń mobilnych? Przetestuj nowe kosmetyki przeciw efektom tech neck!