Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

6. Kalisz Ambient Festiwal

Kiedy2017-10-27
Do kiedy2017-10-28
GdzieCentrum Kultury i Sztuki ul. Łazienna 6
Kalisz
6. Kalisz Ambient Festiwal

Znamy już wszystkich artystów, którzy wystapią podczas 6 edycji Kalisz Ambient Festiwalu w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Absolutnym hitem tegorocznej edycji festiwalu będzie występ brytyjskiego artysty Robina Rimbauda, który na codzień występuje pod szyldem Scanner! Rimbaud uważany jest obecnie za jedną z największych gwiazd współczesnej muzyki elektronicznej na świecie.

Tym bardziej jego występ na KAFie będzie dla nas zaszczytem. Będzie to niezwykłe wydarzenie i jedyny jego koncert w tym roku w Polsce!Niewątpliwie dużym wydarzeniem 6. KAFu będzie wielki powrót na scenę zespołu Kafel! Przypomnijmy, że Kafel to zespół, w którym karierę zaczynała Kasia Nosowska. Koncert Kafla na scenie 6. KAFu będzie ich debiutem po powrocie do branży muzycznej. Kolejnym spektakularnym koncertem będzie występ Wacława zimpela.

Ten znany polski klarnecista został laureatem nagrody Paszporty Polityki 2016, a wcześniej w 2014 roku otrzymał nominację do tej statuetki. Zapowiadając artystów 6. KAFu nie sposób nie zwrócić uwagi na damskie, post punkowego trio z Islandii. Dziewczyny zagrają w Kaliszu utwory z najnowszej płyty, utrzymanej w klimatach zimnofalowego, poetyckiego post punka. Niewątpliwie będzie to coś wyjątkowego, czego w Kaliszu jeszcze nie było! Scena w Centrum Kultury i Sztuki przywita również takich znamienitych artystów jak Tadeusz Łuczejko, który wystąpi z projektem Aquavoice, duet Hati oraz kaliski Skinwalk. Tadeusz Łuczejko to szef kultowego festiwalu Ambient Gorlice oraz wybitny plastyk. Projektował ilustracje książkowe współpracując z takimi wydawnictwami jak "Iskry", "Alfa" - Warszawa, "PiK" - Katowice czy "ART" w Kielcach.

Za swoje plakaty otrzymał kilka prestiżowych nagród i wyróżnień. Jest autorem kilku wystaw indywidualnych między innymi w Dani, na Słowacji oraz w Polsce, a W roku 2007 Tadeusz Łuczejko został wpisany jako artysta do międzynarodowej encyklopedii "Who is Who". Hati to duet muzyczny (Rafał Iwański i Rafał Kołacki) bazujący na brzmieniu instrumentów akustycznych, etnicznych i obiektów z recyklingu, łączący eksploracje na polu muzyki rytualno-medytacyjnej i improwizowanej, a Skinwalk będzie kaliskim reprezentatnem KAFu, wyłonionym przez publiczność podczas pierwszej edycji Made in Kalisz Festivalu 2017.

 

Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiasto
2017-07-22Thomas Anders & Modern Talking Band, SandraSopot
2017-07-22Colours of Ostrava - Dzień 4
2017-07-25Red Hot Chili PeppersKraków
2017-08-05Maciej Maleńczuk SoloSopot
2017-08-11Agnieszka Chylińska Forever Child TourSopot
2017-08-12Agnieszka Chylińska Forever Child TourKoszalin
2017-08-13Robbie Williams - Koncert odwołany!Warszawa
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama