Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

OFF Festival. Ogłoszono kolejnych wykonawców! [WIDEO]

2015-02-10

OFF Festival rozpocznie się 7 sierpnia, a zakończy 9 sierpnia 2015. Cała impreza odbędzie się w Katowicach.

Czytaj też: OFF Festival. Znamy wykonawców, którzy wystąpią w Katowicach! [WIDEO, AUDIO] >>

Kolejna ogłoszona gwiazda to Patti Smith - będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego sezonu. Wystąpią także m.in. Son Lux, Future Brown, Pablopavo, Władysław Komendarek i Decapitated.

Wcześniej ogłoszeni wykonawcy to największa sensacja sceny hip-hopowej ostatnich lat - Run The Jewels,  kapela, która nadała nowe znaczenie sformułowaniu "ekstremalny metal" - Sunn  O))), a do tego kilka innych gwiazd - The Julie Ruin, Girls Band, Jacek Sienkiewicz i Kristen.

Patti Smith

Czy tę artystkę trzeba komuś przedstawiać? Oczywiście, że nie, podobnie jak jej wydanego przed czterdziestu laty debiutanckiego krążka pt. "Horses", który Patti zagra na OFF Festivalu w całości. Płyta została wyprodukowana przez Johna Cale’a, nie tylko zapoczątkowała karierę najwspanialszej poetki rock’n’rolla, ale stała się jednym z filarów rodzącego się właśnie muzyki punk rocka. W Katowicach, podczas OFF-u, spotkamy się z żywą historią muzyki.  

Pablopavo

Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W 1993 założył z kolegami pierwsza kapelę - grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan.

W 2009 roku, na rynku muzycznym pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki pt. "Telehon". Album zebrał kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy. W 2011 roku światło dzienne ujrzał drugi krążek Pablopavo i Ludzików pt. "10 piosenek".

Ponadto, na OFF Festiwal wystąpią także Władysław Komendarek, który łączy image guru tajemniczej sekty, z wizerunkiem szalonego naukowca, Son Lux - songwirter na miarę XXI wieku, korzystający z wszystkich dostępnych środków, by osiągnąć swój cel, Future Brown - czyli muzyka przyszłości, Innercity Ensamble - nie jest zespół, a idea łącząca siedem indywidualności, które czasem, na scenie, na krótko, stają się zespołem, Decapitated - jeden z najważniejszych polskich zespołów metalowych, dowodzony przez Vogga, fenomenalnego gitarzystę znanego również z grup Lux Occulta i Vader, The Budos Band - Nie takie znowu stare, dobre małżeństwo z Ameryki oraz Selvhenter - miłe, uśmiechnięte Dunki, które ze sceny spuszczą wam taki łomot, że zapomnicie, jak się nazywacie.

OFF Festival
7-9 sierpnia 2015
Katowice
Bilety: 200zł (pole namiotowe 60zł)

Kup bilet na to wydarzenie (Karnet (bez pola)) »Kup bilet na to wydarzenie (pole namiotowe) »Kup bilet na to wydarzenie »

EW

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo

Więcej o zespole

FB dlaMaturzysty.pl reklama