Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Nowy album TOTO już w lutym

2018-01-12

9 lutego ukaże się wyjątkowy album grupy TOTO zawierający trzy nowe utwory oraz zremasterowane największe przeboje zespołu. Niespełna 3 tygodnie później, 28 lutego, TOTO zagra w TAURON Arena Kraków.

Nowym albumem i trasą koncertową TOTO świętuje 40-lecie istnienia zespołu. Krążek, zawierający trzy nowe utwory formacji ("Spanish Sea", "Alone" i "Struck By Lightning") oraz odświeżone największe przeboje, trafi na sklepowe półki 9 lutego. Członkowie formacji: Steve Lukather, David Paich, Steve Porcaro oraz Joseph Williams na początku poprzedniego roku weszli do studia, gdzie rozpoczęli prace nad tym albumem.

Przeszukując archiwa Sony zespół odnalazł kilka swoich niepublikowanych utworów – jednym z nich jest "Spanish Sea".

"Ta piosenka pochodzi z sesji do albumu "Isolation"" - powiedział Steve Lukather. "Ten utwór się nie udał, musieliśmy go ponownie napisać łącznie z nowym refrenem. To klasyczny kawałek TOTO, w którym stare miesza się z nowym. To brzmi, jakby było zrobione dwa tygodnie a nie ponad trzydzieści lat temu."

"Alone to zupełnie nowa piosenka" - mówi Lukather. "Napisana przez nasza czwórkę, ciemniejsza. Ale teraz jesteśmy starszymi facetami, którzy przeżyli życie. Jesteśmy dumni z tego kawałka."

Trzeci nowy utwór tym albumie to "Struck By Lightning." "Przez wiele miesięcy miałem w głowie riff otwierający ten kawałek" - powiedział Paich. "Joe i chłopaki pomogli to zrobić. Uwielbiam tę ciężką aranżację i solo Luke'a, które jest świetne."

11 lutego 2018 roku w Helsinkach, zespół rozpocznie swoja europejską trasę koncertową, a niedługo później, bo 28 lutego na Tauron Arenie Kraków odbędzie się koncert tego legendarnego zespołu. Polscy fani grupy z niecierpliwością oczekują na to ekscytujące wydarzenie.

Koncert:

Data: 28 lutego (środa) 2018
Miejsce: TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Ceny biletów: 199-349 zł

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Więcej o zespole

Toto
Toto Data założenia: 1976
Kraj: Stany Zjednoczone
Gatunek: Rock
FB dlaMaturzysty.pl reklama