Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Godzinowy program Audioriver 2016

2016-07-25

Już tylko cztery dni dzielą nas od rozpoczęcia 11. edycji jednego z najważniejszych polskich festiwali muzycznych. Płockie święto elektroniki rusza w najbliższy piątek o 16:00 i gra z niewielkimi przerwami aż do niedzieli do 21:30. Organizatorzy właśnie podali szczegółowy program wydarzenia, w którego skład wchodzi ponad 100 koncertów, targi muzyczne, targi mody oraz kino.

„Mamy poczucie, że zbudowaliśmy w tym roku bardzo mocny i różnorodny program – takie przynajmniej słyszymy opinie i widzimy to też w poziomie sprzedaży biletów, których zostało już bardzo niewiele“ – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Wszystkich tegorocznych artystów już przedstawialiśmy, dlatego dziś, na ostatniej prostej, poza zapoznaniem się z rozkładem godzinowym, zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu dokumentalnego, który opublikowaliśmy w piątek. Te kilkanaście minut w serwisie YouTube w połączeniu z tegorocznym programem powinno odpowiednio nastroić
i przygotować przed nadchodzącym weekendem.“

Wspomniany film to „Audioriver: 10 Years In Plock (short documentary)“, w którym znajdziemy wiele niepublikowanych wcześniej materiałów z zeszłego roku oraz wypowiedzi takich gwiazd, jak Underworld, Roisin Murphy czy Hercules & Love Affair. Zapraszamy pod link: https://youtu.be/xfJobL8uMc8 

Audioriver wyprzedaje się od trzech edycji i nic nie wskazuje, by w tym roku miało być inaczej. Biletów na niedzielę zabrakło jeszcze przed weekendem, a tych na piątek oraz sobotę jest już bardzo niewiele
i są one w cenie 150 zł. Z kolei karnety dwudniowe dostępne są w cenie 260 zł, a wszystkie rodzaje wejściówek znajdziemy w salonach Empik oraz na http://audioriver.ebilet.pl

Czas na godzinowy program festiwalu:

AUDIORIVER BY NIGHT 

Plaża nad Wisłą w Płocku.

PIĄTEK (29 lipca)

Main Stage:

19:30-20:30 Ptaki

20:45-21:45 XXANAXX
22:00-23:00 Jamie Woon

23:15-00:15 Ella Eyre
00:30-02:00 Leftfield live
02:15-03:15 Danger live

03:30-05:00 RDKillers

VJs: Visual Family Collective

Circus Tent:

19:30-20:30 Błażej Malinowski live
20:30-21:30 Deas
21:30-22:30 Michał Jabłoński live
22:45-23:40 dubfire:live HYBRID
00:00-01:30 Gesaffelstein
01:30-03:00 Kölsch live

03:00-05:30 Sven Väth

05:30-07:00 Ilario Alicante
VJs: Nocny Marek + FTVision

 

Last.fm Hybrid Tent:

20:00-22:30 NeverAfter ft. MC LowQui
22:30-23:30 Frederic Robinson live
23:30-00:30 Dub Phizix & Strategy
00:30-01:30 Jaguar Skills
01:30-02:30 Caspa & Rusko

02:30-03:30 Nu:Tone & Logistics ft. SP:MC

03:30-04:30 Dillinja
04:30-05:30 Xtrah
05:30-06:30 Simba
VJ: FkS

 

 

Electronic Beats Stage:

20:30-21:30 KVBA live
21:45-22:45 RYSY & Natalia Nykiel
23:00-00:00 Fatima Yamaha
00:00-02:00 Four Tet
02:00-04:00 Motor City Drum Ensemble
04:00-05:00 Octave One live
05:00-06:00 Vrilski (Vril & Voiski live)
VJ: Derubare

 

Cities Tent (Warszawa):

21:00-22:30 RRRKRTA

22:30-00:00 Tika Milano

00:00-01:30 Simon Mattson

01:30-03:00 Anja Kraft

03:00-04:30 Truant

VJs: .wju

 

SOBOTA (30 lipca)

Main Stage:

19:30-20:45 Novika & Mr. Lex

21:00-22:00 Kamp!

22:30-23:40 C2C

00:00-01:00 Gorgon City live

01:15-02:15 Sigma live

02:30-03:30 Crystal Castles

03:45-05:00 Weiss

VJs: Visual Family Collective

 

Circus Tent:

19:30-20:50 Seltron400

20:55-21:55 An On Bast + Kuba Sojka + Jurek Przeździecki live

22:00-23:00 Fabio Florido

23:00-00:30 Sterac aka Steve Rachmad

00:30-02:00 Scuba

02:00-03:00 Recondite live

03:00-05:00 Richie Hawtin

05:00-07:00 The Martinez Brothers

VJs: Nocny Marek + FTVision

 

Last.fm Hybrid Tent:

20:00-22:30 Sonic Trip

22:30-23:30 Neonlight

23:30-00:30 Cyantific

00:30-01:30 Black Sun Empire ft. MC LowQui

01:30-02:30 Mefjus

02:30-03:30 Calyx & TeeBee

03:30-04:30 Seba ft. Robert Manos

04:30-05:30 Jubei & SP:MC Present Zones

05:30-06:30 Mr. Cannabeatz
VJ: FkS

 

Electronic Beats Stage:

20:45-21:30 New Rome live

21:45-22:45 JAAA!

23:00-00:00 Shackleton presents Powerplant

00:30-01:45 DJ Shadow

02:00-03:00 Trade (Surgeon & Blawan live)

03:00-04:00 Antigone live

04:00-06:00 Francois X

VJ: Derubare

 

Cities Tent (Trójmiasto):

21:00-22:30 MiT

22:30-00:00 Vacos

00:00-01:30 SB

01:30-03:00 Fresh

03:00-04:30 Paryss

VJs: .wju

 

AUDIORIVER FASHION NIGHTS powered by Co Jest Grane24 

Piątek i sobota, 29-30 lipca – 18:30-00:00. Plaża nad Wisłą w Płocku.

 

W targach udział wezmą: AGATA BIREK, Alkopoligamia.com, B.Lu, Cardio Bunny, Cherrish, Cukier Puder Vintage, DISKO by Zuza, Gepetto, Golden Dust, Hear Beat, Icon, Kosowska, Lethe, Live Heroes, Loot Bag, Senveniu, Szarejko.

 

 

TARGI MUZYCZNE AUDIORIVER 

Piątek, 29 lipca – 16:00-20:30 / Sobota, 30 lipca – 10:30-20:00.

Płock, rynek Starego Miasta.

 

W targach udział wezmą: 4DJ.eu, 627 km, Absys Records, Audiotech, Carypla Records, Follow The Step, Good Music Productions, Houseradio, Lauda-Audio, Luzztro Records, Mash-up Records, Mode.M Modular Shop, Moonwax, Nowa Jerozolima, Othercult, Playground, Plays.pl, SideOne, SeeYouSoon, Stay High Agency, Summer Contrast, Up To Date Festival, White Widow Records, Vinylex.pl, Vinylgate.

 

Podczas Targów, na rynku Starego Miasta gra BURN Stage.

 

PIĄTEK (29 lipca)

BURN Stage

16:00-17:00 Terstin

18:30-19:30 Keenarf
19:30-20:30 Samanta

 

SOBOTA (30 lipca)

BURN Stage

10:30-12:00 Nowosad
12:00-13:30 Phil Jensky
13:30-15:00 Sincz

15:30-17:00 Guti live
18:30-20:00 Lee Burridge

 

KINO FESTIWALOWE 

Sobota, 30 lipca. Płock, NoveKino Przedwiośnie, ul. Tumska 5a, sala 2.

Bilety: 10 zł za seans (w kasie kina)

 

14:00 Raving Iran (Szwajcaria, Iran 2016; 84 min)

15:45 Björk. The Creative Universe Of A Music (Niemcy 2015; 52 min)

17:00 The Art Of The DJ (Wielka Brytania 2015; 81 min)

 

AUDIORIVER SUN/DAY 

Niedziela, 31 lipca. Płock, park między ulicami Mostową a Rybaki, (wejście od ul. Mostowej).

 

Stage One: Rebel Rave

11:00-13:00 Delaplaya

13:00-14:30 Magit Cacoon

14:30-16:00 Serge Devant

16:00-17:00 Satori live

17:00-18:30 Dinky

18:30-20:00 Bedouin

20:00-21:30 Damian Lazarus

 

Stage Two: DJ Marky & Friends

11:00-12:00 Hatti Vatti live

12:00-14:00 Azbest ft. Kayka

14:00-15:30 SATL

15:30-17:30 SpectraSoul

17:30-19:30 Calibre ft. SP:MC

19:30-21:30 DJ Marky ft. MC LowQui

 

Więcej na www.audioriver.pl               

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Więcej o zespole

 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
FB dlaMaturzysty.pl reklama