Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dope D.O.D wracają do Polski!

2017-05-16

Atomowa banda z Holandii powraca do Polski! Słynący z niezwykle energetycznych koncertów Dope D.O.D. zagrają 4 koncerty promujące nadchodzący, wspólnie nagrany z legendarnym ONYX album „Shotguns in Hell”! Zespół będzie można zobaczyć na żywo 19.05 w warszawskich Hybrydach i 20.05 w gdyńskim Uchu.

Rewolucją był rok 2011, kiedy to światło dzienne ujrzał kawałek „What Happened”. Teledysk stał się hitem Internetu i otworzył drogę do współpracy z takimi nazwiskami, jak Sean Price, Simon Roofless czy Fred Durst. Dope D.O.D. szturmem wdarli się na europejskie sceny, gdzie występowali w roli supportu przed Limp Bizkit!

Dope D.O.D. mają na koncie cześć wydawnictw – dwie EPki, „Fountain Of Death” i „The Evil”, z początku działalności oraz debiutancki longplay “Branded” z 2011 roku, “Da Roach” z 2013 roku i “Master Xploder” z 2014. Ich dyskografię zamyka póki co wydana w 2015 roku, przez polską wytwórnie Fandango Records, “The Ugly EP”. Niebawem światło dzienne ujrzy najnowszy album zespołu „Shotguns in Hell” nagrywany wspólnie z legendą amerykańskiego oldschoolu, Onyx.

Skład występował już na scenach najważniejszych festiwali europejskich (Dour, Lowlands, Hip Hop Kemp, The Great Escape, Sziget) i amerykańskich (SXSW, CMJ), a także w klubach największych miast całego świata. W Polsce zobaczyć ich można było w 2015 roku na festiwalach Hip Hop Projekt Ełk i Polish Hip Hop Festival w Płocku. Po świetnym przyjęciu zespół wraca do Polski, gdzie będzie promować najnowsze wydawnictwo „Shottguns in Hell”. Zapraszamy!

Koncerty:
Warszawa

Supporty: 
Guova/Masia Flanelowa/Dj Gugatch/MuzaMan/RootShot
Data: 19.05
Godz: 20:00
Miejsce: Hybrydy

Bilety:

65 - http://pwevents.pl/bilety/dope-d.o.d./477/76 
70 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl
75 - w dniu koncertu


Gdynia
Supporty:
Ghost Town Tour
Data: 20.05
Godz: 20:00
Miejsce: Ucho

Bilety:
65 - http://pwevents.pl/bilety/dope-d.o.d./478/76 
70 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, salon muzyczny Puls, punkt LOTTO (CH Manhattan w Gdańsku)
75 - w dniu koncertu

IP

 

 

 

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama