Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Artyści Sony Music na festiwalu Enea Spring Break!

2017-04-19

Już 20 kwietnia (czwartek) rozpoczyna się tegoroczna edycja festiwalu Enea Spring Break. W Poznaniu zaprezentuje się czterech reprezentantów Sony Music: Percival Schuttenbach, Guova, Limboski i Gromee. Sprawdź, gdzie ich usłyszysz!
Percival Schuttenbach 
to czołowy przedstawiciel polskiej sceny folk-metalowej. Ich brzmienie to połączenie rocka z elementami folku, muzyki klasycznej oraz elektroniki. Podczas koncertów ich muzyka wzbogacona jest o oryginalne instrumentarium, ciekawą scenografię i niezwykłe stroje. Ostatnie wydawnictwo zespołu zatytułowane „Strzyga” (KUP ALBUM) ukazało się 7 października nakładem Sony Music. Muzycy z zespołu Percival Schuttenbach jako poboczny projekt – Percival – stworzyli ścieżkę dźwiękową do gry „Wiedźmin” – „The Witcher 3 – Wild Hunt”.

Guova
 to raperka, która w krótkim czasie narobiła ogromnego zamieszania na polskiej scenie hip-hopowej. Siła płyty „Headliner” wydanej w barwach Sony Music Poland to styl i przekaz. Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia. Muzycznie materiał nawiązuje do najnowszych trendów w elektronice - za bity odpowiadają między innymi tak zdolni producenci młodego pokolenia, jak Essex, Rzepa, Blbeatz czy Hightower.

Limboski - aktywny na naszej alternatywnej scenie od kilku lat, a teraz wypływający na szerokie wody rynku fonograficznego. Limboski najlepiej odnajduje się w konwencji śpiewaka z gitarą – wyrasta z amerykańskich źródeł piosenki rockowej. Ostatnia płyta Limboskiego „W trawie. I inne jeszcze młode” (KUP ALBUM) zawiera esencję jego dotychczasowej twórczości po polsku oraz kilka nowych utworów.

Gromee - jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego trzy ostatnie single okazały się komercyjnym sukcesem. „Follow You” (ZOBACZ TELEDYSK) otrzymał status Złotej Płyty, „Fearless” (ZOBACZ TELEDYSK) pokrył się Platyną a ostatni, zatytułowany „Spirit” (ZOBACZ TELEDYSK), znalazł się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych!

Bilety:
Karnet 3-dniowy: 89zł

IP

 

 

 

 

 

 

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama